Certyfikat

Certyfikat Zgodności EKOGWARANCJA PTRE

W jaki sposób odbywa się kontrola jakości naszych produktów przeczytasz na podstronie Kontrola Jakości

EKOGWARANCJA PTRE jest największą ogólnopolską Jednostką Certyfikującą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznającą certyfikaty producentom, których produkty spełniają wymagania Rozporządzenia 834/2007.

Akredytowana w Polskim Centrum Akredytacji, w zakresie oceny zgodności normy PN – EN 45011. EKOGWARANCJA PTRE posiada upoważnienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do przeprowadzania kontroli oraz wydawania i cofania certyfikatów w rolnictwie ekologicznym.

Wraz z upoważnieniem Jednostce Certyfikującej został nadany numer identyfikacyjny PL-EKO-01.

Ważność i zakres certyfikatu można sprawdzić na stronie internetowej: www.ekogwarancja.pl

Specjalizujemy się w uprawie warzyw dostarczając zamówione produkty bezpośrednio do klienta. Oferujemy także żywność ekologiczną od innych atestowanych producentów.

Nasze rodzinne gospodarstwo prowadzimy od 1988 roku. To miejsce szczególne, położone wśród dużych obszarów leśnych, między Zbąszyniem, Nowym Tomyślem i Trzcielem, w woj. wielkopolskim, należące do strefy chronionego krajobrazu w sieci obszarów NATURA 2000.

Od początku interesowało nas wyłącznie rolnictwo ekologiczne jako jeden z podstawowych elementów warunkujących zdrowie i jako droga do odzyskania zachwianej równowagi w naszym naturalnym środowisku. Pierwszy atest ekologiczny uzyskaliśmy w 1993 roku. Obecnie jesteśmy pod kontrolą jednostki certyfikującej EKOGWARANCJA PTRE (Polskie Towarzystwo Rolnictwa Ekologicznego). Certyfikat jest rękojmią, że otrzymują Państwo z naszych rąk towar wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy do naszego sklepu internetowego.